Targi ITM Polska 2018 w obiektywie

slide

Znakowarka laserowa EasyMark, system do precyzyjnej obróbki laserowej Performance Unlimited, laser włóknowy FL3000P i największy z eksponatów: modułowy MPS do cięcia i znakowania laserowego - to wszystko można było zobaczyć na naszym stoisku podczas tegorocznych targów ITM Polska, które w dniach 5-8 czerwca 2018 r. odbywały się w Poznaniu.


Wspólnie z firmą Coherent | Rofin przez cztery dni uwijaliśmy się jak mrówki, aby dostarczyć naszym gościom szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas rozwiązań z zakresu obróbki laserowej.

A było o czym opowiadać, ponieważ w tym roku zgromadziliśmy szczególnie wiele eksponatów, na których prezentowaliśmy możliwości technologii laserowych sygnowanych logo Coherent. W naszej gablocie można było zobaczyć przykłady nietypowych aplikacji z zakresu spawania, cięcia, znakowania, lutowania i ablacji laserowej.

To jednak nie wszystko: dzięki współpracy z firmami ULT oraz Protect Laserschutz mogliśmy po raz pierwszy w Poznaniu przedstawić szeroką gamę wyposażenia BHP stosowanego przy obróbce laserowej, w tym odciągi, okulary i szybki ochronne, próbki materiałów kurtyn ochronnych oraz sprzęt spawalniczy.

Dziękujemy, że tak tłumnie byliście z nami i już teraz zapraszamy na nasze stoisko na targach STOM w Kielcach wiosną 2019 roku. A dla tych, którzy nie mogli nas odwiedzić, przygotowaliśmy krótką fotorelację z tego wydarzenia.






PolandEnglish