Zapraszamy na nasze stoisko na targach STOM

slide

Już 10 kwietnia 2018 r. w Kielcach rozpoczyna się kolejna edycja targów STOM - jednej z najbardziej perspektywicznych imprez targowych dedykowanych branży przemysłowej. Zeszłoroczna impreza była dla nas debiutem. W tym roku, wzbogaceni o doświadczenia z poprzedniej edycji, zainwestowaliśmy w większe stoisko i bogatszy asortyment eksponatów, by jeszcze lepiej zaprezentować nasze możliwości i zakres usług.


Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr 25 w hali F! Oprócz pysznej kawy będą mogli Państwo skorzystać z możliwości przetestowania systemu do znakowania i spawania laserowego EasyMark, a także bogatego wyposażenia dodatkowego, w tym systemu odciągowo-filtracyjnego, czujników pomiarowych i sprzętu BHP do pracy z laserami.


PRZEGLĄD URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA PREZENTOWANEGO NA NASZYM STOISKUWarning: Trying to access array offset on value of type bool in /homepages/13/d4294970322/htdocs/SiteLaser-Pro.pl/wp-content/plugins/hybrid-composer/global-content.php on line 230

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /homepages/13/d4294970322/htdocs/SiteLaser-Pro.pl/wp-content/plugins/hybrid-composer/global-content.php on line 233

Znakowarka laserowa EasyMark IV

Seria EasyMark należy do najbardziej kompaktowych systemów laserowych dostępnych na rynku. Dzięki innowacyjnej, elastycznej obudowie EasyMark może zostać precyzyjnie dostosowany do danej aplikacji, a także z łatwością zintegrowany z linią produkcyjną jako laser klasy 4. Jednostki zasilania i sterowania oraz komora robocza zostały tu bowiem zaprojektowane jako odrębne moduły. EasyMark został opracowany z myślą o różnych środowiskach pracy, w których realizowana jest produkcja częściowo lub w pełni zautomatyzowana.


Zalety:


Laser włóknowy HighLight FL3000C

HighLight FL3000C to laserowe źródło iterbowe wielomodowe pompowane diodami o długości fali 1070 nm i nominalnej mocy wiązki 3000 W. Jednostka wyposażona jest w system sterowania Coherent-Rofin (RCU) z analogowym i cyfrowym interfejsem I/O oraz dedykowanym sterownikiem FL z funkcją pracy impulsowej i bezstopniowej regulacji mocy impulsu. Standardowo urządzenie dysponuje bezpośrednim światłowodem QBH/QD ≤ 15 m (50 lub 100 μm). Laser jest obsługiwany za pomocą zintegrowanego oprogramowania Windows przez sieć Ethernet. System laserowy wyposażony jest w czujnik mocy i czujnik kontroli zabezpieczenia mocy odbitej.Głowica spawalnicza YW30

Kompaktowa głowica do spawania laserowego YW30 moze byc stosowana we wszystkich urządzeniach wyposażonych w lasery na ciele stałym średniej mocy z wysokiej jakości wiązką prowadzoną światłowodami. Modułowa budowa pozwala na łatwe dostosowanie jej do danej aplikacji i dostępnej przestrzeni zabudowy. Podstawowa wersja głowicy YW30 wyróżnia się niską ceną jednostkową.W celu dostosowania jej do wymogów produkcji zautomatyzowanej może zostać rozszerzona o różnorodne moduły monitorowania procesów. W wersji rozszerzonej głowica stanowi idealne rozwiązanie do zastosowania w zautomatyzowanych systemach produkcyjnych. Wbudowany system kontroli procesowej LWM pracujący w trybie on-line i interfejs kamery zapewniają dokładne pozycjonowanie wiązki na wyjściu z głowicy, wysoką jakość obróbki, a także możliwość monitorowania i dokumentowania procesu spawania.


Zalety:

Czujniki PowerMax do pomiaru promieniowania laserowego

Czujniki PowerMax do pomiaru mocy promieniowania laserowego – dzięki połączeniu przez port USB/RS-232 – stanowią udaną kompilację najnowszych rozwiązań z zakresu mikroelektroniki i miniaturyzacji w jednej obudowie. Oba modele są wyposażone w układy elektroniczne do emisji sygnału i pomiaru mocy występujące do tej pory jedynie w wyspecjalizowanych urządzeniach pomiarowych z serii LabMax. Co więcej, pozwalają na ich bezpośrednie połączenie z komputerem w technologii „Plug and Play”.

Nowe czujniki sprawdzą się zarówno w pojedynczych pomiarach, jak i w pracy ciągłej. Nie wymagają instalacji dodatkowych mierników, co pozwala na znaczną oszczędność miejsca i kosztów bez uszczerbku dla wydajności pomiarów.

Zakres aplikacji PowerMax-USB/RS sięga od branży OEM, przez inżynierów serwisu, po operatorów stacji kontrolno-pomiarowych. Czujniki z tej serii mogą być też z powodzeniem stosowane w laboratoriach, w których wyniki pomiarów gromadzone są w centralnej bazie danych.

Dedykowane oprogramowanie umożliwia pomiar, gromadzenie i przetwarzanie danych, a także ich kompilację w postaci wykresów i statystyk. Funkcje programu obejmują m.in. określanie pozycji wiązki laserowej (dla czujników termoelektrycznych z funkcją identyfikacji pozycji wiązki), jednoczesną obsługę kilku urządzeń, a nawet tworzenie własnych programów pomiarowych.System odciągowo-filtracyjny LAS160 i pozostałe wyposażenie BHP

HighLight FL3000C to laserowe źródło iterbowe wielomodowe pompowane diodami o długości fali 1070 nm i nominalnej mocy wiązki 3000 W. Jednostka wyposażona jest w system sterowania Coherent-Rofin (RCU) z analogowym i cyfrowym interfejsem I/O oraz dedykowanym sterownikiem FL z funkcją pracy impulsowej i bezstopniowej regulacji mocy impulsu. Standardowo urządzenie dysponuje bezpośrednim światłowodem QBH/QD ≤ 15 m (50 lub 100 μm). Laser jest obsługiwany za pomocą zintegrowanego oprogramowania Windows przez sieć Ethernet. System laserowy wyposażony jest w czujnik mocy i czujnik kontroli zabezpieczenia mocy odbitej.

PolandEnglish