Zapraszamy na targi EuroBLECH 2018!

slide

23 października w Hanowerze rozpoczną się największe w Europie targi poświęcone w całości obróbce blach. Głównym tematem EuroBLECH 2018 będą Przemysł 4.0, Big Data i cyfryzacja przemysłu. Organizatorzy spodziewają się ponad 1500 wystawców. Wśród nich nie może zabraknąć również i nas!Tekst

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko G26 w hali 11 (Coherent | Rofin). Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem w zakresie technologii laserowych, doradzimy najlepsze dla Państwa rozwiązanie, a także odpowiemy na nurtujące Państwa pytania!

Co dwa lata targi EuroBLECH przyciągają wystawców i klientów z całego świata. W 2016 r. swoje rozwiązania prezentowało tu 1505 wystawców z 41 państw, w tym spora grupa z Polski. Do ich dyspozycji oddano 148 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Tegoroczne targi zamierzają pobić ten rekord.

Oprócz wspomnianej cyfryzacji i automatyzacji przemysłu będzie można tu zapoznać się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu transportu bliskiego, cięcia, formowania i gięcia blach, obróbki rur i profili, łączenia i mocowania, obróbki powierzchniowej i wytwarzania przyrostowego. Zaś asortyment prezentowanych produktów sięgał będzie od komponentów maszyn, przez systemy sterowania i pomiarowe, po narzędzia i matryce oraz sprzęt BHP.


PolandEnglish