Szukaj
Close this search box.

Zaobserwuj nas!

O nas

Firma laser PRO Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań laserowych renomowanych producentów na rynek polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie rozwijania i wdrażania technologii laserowych pomagamy naszym klientom w planowaniu aplikacji i inwestycji, szkolimy ich pracowników i wspieramy w rozwiązywaniu problemów oraz optymalizacji i poprawie jakości produkcji. Sprzedajemy nie tyle lasery, co konkretne rozwiązania skrojone pod potrzeby użytkownika – i wiemy, jak to robić!

Naszą misją jest zapewnienie klientom najlepszych rozwiązań laserowych, które pozwolą im osiągnąć zamierzone cele.

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu i dostosowywaniu aplikacji laserowych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze szerokie portfolio projektów realizowanych na przestrzeni lat stanowi  tego doskonałe potwierdzenie. Jednym z naszych głównych obszarów działania jest także serwisowanie laserów Coherent, Rofin, Dilas i Luxinar.

Jesteśmy świadomi, że bezpieczeństwo laserowe to kwestia, która zasługuje na naszą pełną uwagę, dlatego wspomagamy naszych klientów szkoleniami prowadzonymi z naszymi ekspertami. Odpowiadając na potrzeby klientów dostarczamy środki ochrony osobistej i zabezpieczenia miejsca pracy z zachowaniem odpowiednich standardów i norm.

Profesjonalne doradztwo

Wdrażamy i serwisujemy systemy laserowe

Polska firma

Znajdująca się we Wrocławiu

30 lat doświadczenia

Wielu zadowolonych klientów

Nowoczesne rozwiązania

Optymalizujemy koszty produkcji

Zaufali nam

Scroll to Top