Szukaj
Close this search box.

Zaobserwuj nas!

Okulary i środki BHP dla medycyny i kosmetyki

Okulary i środki BHP dla medycyny i kosmetyki
Okulary i środki BHP dla medycyny i kosmetyki
Okulary i środki BHP dla medycyny i kosmetyki

Okulary i środki BHP dla medycyny i kosmetyki – spełniające normy europejskie

Branża medyczna coraz powszechniej korzysta z możliwości laserów, a same technologie laserowe są dziś wykorzystywane nie tylko do produkcji wyrobów medycznych, takich jak stenty, aparaty słuchowe czy wyposażenie sal operacyjnych, ale także w czasie zabiegów medycznych. Wykorzystywane w tych procesach lasery cechują się specyficznymi, mocno zindywidualizowanymi parametrami i dlatego wymagają indywidualnego podejścia do kwestii bezpieczeństwa – zarówno lekarza i personelu medycznego, jak i pacjenta.

Stąd też w naszej ofercie mamy również specjalną linię okularów dedykowaną branży medycznej niemieckiej firmy PROTECT. Ich wyróżnikiem jest szeroki wybór filtrów starannie dobranych do typowych rodzajów laserów stosowanych w medycynie, jak również atrakcyjny design oprawek, który sprawia, że nasze okulary nie tylko zapewniają odpowiedni poziom ochrony przed promieniowaniem laserowym, ale także dobrze prezentują się w warunkach pracy gabinetów lekarskich.

Wszystkie filtry firmy PROTECT są zgodne z normami europejskimi PN-EN 207 / PN-EN 208 i posiadają deklarację zgodności CE poświadczającą spełnianie wymagań odnośnie ochrony przed promieniowaniem laserowym uchwalonych na szczeblu Unii Europejskiej.

Aby ułatwić dobór okularów do danej aplikacji, nawiązując współpracę z firmą PROTECT – czołowym producentem sprzętu ochronnego na rynku europejskim, zdecydowaliśmy się nie tylko sprzedawać gotowe produkty, ale też służyć klientom pomocą w doborze sprzętu najlepiej dopasowanego do ich aplikacji. Służy temu zamieszczony poniżej formularz zawierający pytania o najważniejsze parametry pracy lasera. Wypełniając go i przesyłając na nasz adres mailowy, zyskujecie Państwo pewność, że zaproponowane przez nas rozwiązanie zapewni Państwu pełną ochronę przed promieniowaniem laserowym. Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty dostarczane są z instrukcją użytkowania i pielęgnacji w języku polskim.

Pobierz karty katalogowe produktów

Scroll to Top